Firma MultiGrip jest polskim dystrybutorem szwedzkiego programu do projektowania i produkcji schodów - StairCon

StairCon jest innowacyjnym i kompletnym narzędziem stworzonym z myslą o producentach schodów. Przez cały proces, od projektu do produkcji sterowanej numerycznie, StairCon wspomaga producenta schodów, skupiając sie na szybkiej wymianie informacji, eliminacji odpadów i redukcji błędów.

Rewolucyjne funkcje wspomagające proces projektowania wsparte dynamiczną wizualizacją trójwymiarową, kalkulacją kosztów, dokładną dokumentacją warsztatową i sterowaniem obrabiarkami numerycznymi, czynią StairCon najlepszym obecnie dostępnym programem dla producentów schodów.

System zawiera wszystko co jest potrzebne w procesie od projektowania do sterowania produkcją z użyciem obrabiarek CNC. Program może być skonfigurowany pod kątem sterowania większością maszyn CNC i każdą metodą wytwarzania.
StairCon jest niezwykle łatwy w obsłudze, dzięki zastosowaniu intuicyjnego, graficznego sposobu komunikacji. Na rzucie, schody mogą być z łatwością modyfikowane a możliwości obrotu i oglądania schodów w widoku 3D dają jasny obraz jak produkt będzie wyglądał w rzeczywistości.
Dzięki sprawdzeniu wymiarów pod kątem wymagań normowych schody są bezpieczne a test wytrzymałości drewna zgodnie z normą EuroCode 5 pozwala określić bezpieczeństwo wytrzymałościowe konstrukcji.
Rzut schodów może być zapisany w formacie DXF a widok trójwymiarowy w formatach VRML i o2c, które otwierane są dowolną przeglądarką internetową.

Zapraszamy do zapoznania się z programem StairCon

Nowości

StairCon na 30 dni

Przyjedź na szkolenie i weź program StairCon na 30 dni bezpłatnie!

Więcej informacji kliknij TUTAJ

Targi drema 2011

zapraszamy na nasze stoisko na targach, hala 5, stoisko 9

Więcej informacji kliknij TUTAJ

Teoria Schodów

Dział strony poświęcony inwestorowi myślącymi o zakupie schodów. Jeśli chcesz aby Twoje schody były wygodne i bezpieczne, przeczytaj o podstawach budowy schodów

Więcej informacji kliknij TUTAJ

Targi drema 2010

zapraszamy na nasze stoisko na targach, hala 3, stoisko 29

Więcej informacji kliknij TUTAJ

Targi drema 2012

zapraszamy na nasze stoisko na targach, hala 5, stoisko 102

Więcej informacji kliknij TUTAJ

NOWY MODUŁ

StairCon ENTRY

Nowy moduł programu na początek. Tani i bardzo funkcjonalny w cenie 2000 EUR!

Więcej informacji kliknij TUTAJ

Targi drema 2013

zapraszamy na nasze stoisko na targach, hala 6A, stoisko 14A (koło SCM Polska)

Więcej informacji kliknij TUTAJ